Brukte «nye» kontormøbler til hyggelig priser!

Møbel Meglerne as ble etablert i 2001 av Tove og Aage Ulseth. Formålet med etableringen var å selge brukte og nye kontormøbler til best mulig pris.

Vi har alle møblene på lager klar for levering! Kom å se vår enorme utstilling på Hvalstad i Asker.

Filosofien vår er at kontormøbler kan brukes om og om igjen. Vi har spesialisert oss på å gjenbruke kontormøbler i det profesjonelle markedet. Vi har stor tilgang på kontormøbler som vi renser, justerer, og trekker om i nytt stoff, for å tilby markedet møbler du knapt kan skille mellom brukt og nytt.

Dersom dere har kontormøbler dere ønsker å skifte ut, eller rett og slett ønsker å avhende er vi veldig interessert i at du tar kontakt med oss. Se eget skjema.

Våre 23 dyktige medarbeidere møblerer kontorer over hele landet, og vi er stolte over å kalle oss «Norges ledende leverandør av nesten nye kontormøbler»

Vi leverer møbler til det private næringsliv, så vel som offentlige kommunale og statlige institusjoner og etater.

Dette er MøbelMeglerne

Eric Sagen

Eric Sagen

Administrerende direktør

Telefon: 913 41 500
E-post: es@mm-as.no

Torgunn Nilsen

Torgunn Nilsen

Økonomi

Telefon: 416 63 330
E-post: torgunn@mm-as.no

Tor-Inge Lia

Tor-Inge Lia

Lagersjef

Telefon: 970 69 180
E-post: til@mm-as.no

Finn Petter Holter

Finn Petter Holter

Salgssjef

Telefon: 90 68 42 99
E-post: fph@mm-as.no

Toril Haugan

Toril Haugan

Salg

Telefon: 951 71 480
E-post: toril@mm-as.no

Kristin Auke

Kristin Auke

Salg

Telefon: 934 55 366
E-post: ka@mm-as.no

Kristian Lysebråte

Kristian Lysebråte

Salg

Telefon: 997 98 909
E-post: kristian@mm-as.no

Veronika Balogh

Veronika Balogh

Marked/oppkjøp

Telefon: 916 76 856
E-post: vb@mm-as.no

Hans Petter Gabrielsen

Hans Petter Gabrielsen

Salg

Telefon: 979 52 129
E-post: hp@mm-as.no

Grethe Nordhus

Grethe Nordhus

Salg

Telefon: 975 22 984
E-post: grethe@mm-as.no

Mette Ottesen

Mette Ottesen

Salg

Telefon: 416 44 554
E-post: mette@mm-as.no

Tove Rotevatn Ulseth

Tove Rotevatn Ulseth

Senior salg/Partner

Telefon: 900 33 600
E-post: tove@mm-as.no

Vårt lager i Drammen